Alo Belediye - 0242 887 27 00
Arama Yap

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI

OSMAN DURAN

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI

Özgeçmiş

10.04.1966 tarihinde Kumluca'da doğdu. Eğitimini sırası ile Kumluca Lisesi (Fen Bölümü), Çukurova Üniversitesi C.M. Yüksekokulu (İnşaat), Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi (Kamu Yönetimi) şeklinde tamamladı. Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde (Gayrimenkul Değerleme ve Finansmanı) Yüksek Lisans yaptı. Ayrıca Atatürk Üniversitesinde İş Sağlığı ve Güvenliğinde eğitimini tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesinde Adalet bölümüne devam etmektedir.

1991 yılında Kumluca Belediyesinde teknik eleman olarak göreve başladı. Sırası ile Mavikent ve Kalkan Belediyesinde Fen ve İmar İşleri Müdürlüğüne asaleten atandı. 6360 sayılı yasa kapsamında görev yaptığı Kalkan Belediyesi tüzel kişiliği sona ermiş ve Kaş Belediyesine bağlanmıştır. Burada da sırası ile Çevre Koruma ve Konrol Müdürü, İşletme ve İştirakler Müdürü ile son olarak da Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğüne asaleten bakmakla beraber, İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde teknik eleman olarak görev yaptı. Daha sonrasında 2019 yılında Kumluca Belediyesinde Temizlik İşleri , Kültür ve Sosyal İşler, Sosyal Yardım İşleri ve Plan Proje Müdürlüklerinde müdür vekili ve Özel Kalem müdürü olarak göreve başladıktan sonra 2020 Haziran ayında belediye başkan yardımcılığı görevine atanmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır                                                               

ÜNAL ABACIOĞLU

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI

 

Özgeçmiş

15.10.1992 tarihinde Kumluca’da doğdu. İlkokul ve ortaokulu Mimar Sinan İlkokulu’nda ve lise öğrenimini Kumluca Meslek Lisesi’nde tamamladıktan sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Ziraat Bitki Koruma Bölümü’nü kazandı. Mezun olduktan sonra vatani görevini Ankara’da tamamlayıp Kumluca’da ticaret hayatına kaldığı yerden devam etti.  2019 yerel seçimlerinde belediye meclis üyeliğine hak kazanan Ünal ABACIOĞLU daha sonrasında Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanmıştır. Bir çocuk babasıdır.

 

AHMET ALAGÖZ

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI

Özgeçmiş

1980 yılında Elazığ Keban İlçesinde doğdu.
1999 yılında Maliye Bakanlığında memuriyete başladı. Mardin, Antalya, Burdur, Tunceli illerinde çalıştı. Muhasebe, Milli Emlak, Gelir birimlerinde görev yaptı.
2009 - 2010 eğitim dönemi Ankara Maliye Kursunu bitirdi.
2013 yılında Tunceli Hozat İlçesinde Saymanlık Müdür Yardımcısı, Malmüdürü olarak görev yaptı.
2010 Yılında sınavı yapılan Defterdarlık Uzmanlığı Sınavını 2014 yılında hatalı soru gerekçesiyle Mahkeme Kararı ile kazandığı açıklandı. Bakanlıkta yapılan sözlü değerlendirmeyi de başarıyla geçti. Maliye Bakanlığındaki kariyerine devam etmeyerek mahalli İdarelere geçiş yaptı.
2014 - 2020 Yılında Korkuteli Belediyesinde Mali Hizmetler Müdürü, Destek Hizmetleri Müdürü, Emlak ve İstimlak Müdürü, Zabıta Müdür Vekili, Bilgi İşlem Müdür Vekili, Yapı Kontrol Müdür Vekili olarak görevler yaptı. 
2020 Yılı Nisan ayında Kumluca Belediyesine atandı. Spor Müdürü ve Destek Hizmetleri Müdürü olarak çalıştı. 
28.12.2021 tarih ve 5731 sayılı Başkanlık Makamı olurları ile Başkan Yardımcısı olarak atandı.
Üniversite mezunu olan, mali konularda çeşitli makaleler yazan Ahmet ALAGÖZ, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
MUSTAFA KÖLEOĞLU MUSTAFA KÖLEOĞLU
© 2019 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea