Online: 57  
Bugün: 17628  
Bu Hafta: 75630  
Bu Ay: 444181  
Toplam: 21516250  
Eklenme Tarihi:15 Ekim 2010, Cuma
Haberin Okunma Sayısı:
2746

Demreli Öğrenciler Hayvanat Bahçesini Ziyaret Ettiler

 

Demre’de bulunan Demre Anka Koleji öğrencileri Hayvanları Koruma Günü münasebeti ile Kumluca Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesini ziyaret ettiler.

 

Demre Anka Koleji öğrencilerinin Hayvanları Koruma Gününün önemini gezerek anlamaları için öğretmenleri tarafından Kumluca Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesi gezdirildi. Anka Kolejinde öğrenim göre anasınıfı ve 1. sınıf öğrencileri, Anasınıfı öğretmeni Nurgül Akyüz, 1. sınıf öğretmeni Ali Tıraş ve velilerinde birlikte katıldığı Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesi ziyaretleri oldukça neşeli geçti. Farklı cins hayvanları bir arada gören minik öğrenciler heyecanlı anlar yaşadılar.

 

Anka Koleji 1. sınıf öğretmeni Ali Tıraş, “ Temel eğitimlerini alan bu minik öğrencileri hayvan sevgisinin ve hayvanları korumanın önemini daha iyi anlamaları için Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesine getirdik. Batı Antalya bölgesinde sadece Kumluca’ da bulunan Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesi öğrencilerimiz bilgilenmesi adına çok faydalı oldu. Kumluca Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesi yetkilileri 43 kişilik grubumuzla çok ilgilendiler. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi.

 

Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesinin gözdesi Shetland Pony cinsi atlar Demrel’ i öğrencilerin ilgi odağı oldu. Buradaki ziyaretlerini tamamlayan grup daha sonra 50. Yıl Kültür Merkezi ve Kent Müzesini ziyaret ettiler.

 

 

 

 

 
Arkadaşımın E-Posta Adresi    
[GERİ DÖN]

Duyurular
Haberler

Web
kumluca-bld.gov.tr