Online: 57  
Bugün: 17628  
Bu Hafta: 75630  
Bu Ay: 444181  
Toplam: 21516250  
Eklenme Tarihi:31 Mart 2011, Perşembe
Haberin Okunma Sayısı:
1462

Ak Partili Belediye Başkanları Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya’nın ev sahipliğinde Kumluca’da bir araya geldiler.

 

Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya’nın ev sahipliğinde ki toplantıya, Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Üzeyir Doğan, Ak Parti İlçe Başkanı Recep Cemil Soytürk katıldı.

 

Belediyemiz tolantı salonundaki toplantının açılışında konuşan Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Partili 40 belediye başkanıyla birlikte yeni projeler, siyasi, ekonomik ve sosyal konuların müzakeresi, bilgi ve deneyim paylaşımlarını ortaya koymak için bir araya geldiklerini söyledi. Bu toplantılar sayesinde Ak Partili belediyeler arasında kardeş belediyecilik uygulamasının geliştiğine dikkat çeken Köse, böylelikle belediyeler arasında bilgi alışverişinin de sağlandığını belirtti.

 

Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya basına kapalı olarak sürdürülen toplantının sonunda toplantıya katılan tüm parti teşkilatına ve belediye başkanlarına üzerinde kendi isimlerinin yazılı olduğu Kalekule resimli duvar saati hediye etti.

 

 

 

 
Arkadaşımın E-Posta Adresi    
[GERİ DÖN]

Duyurular
Haberler

Web
kumluca-bld.gov.tr