AĞA, AĞALIK PARASINI ERKEN ÖDEDİ

20.Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında düzenlenen yağlı pehlivan güreşlerinde, güreş ağası olan Kumlucalı iş adamı Niyazi Çiftçi ağalık parasını çek olarak Başkan Köleoğlu’na verdi

Kumluca yağlı pehlivan güreşleri ağası Niyazi Çiftçi, beraberindeki pehlivanlarla birlikte Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu ziyaret etti. Önümüzdeki yıl yapılacak olan 21. Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında düzenlenecek yağlı pehlivan güreşlerinin ağası olduğunu belirten Niyazi Çiftçi; “20. Tarım ve Seracılık Festivali yağlı pehlivan güreşlerinde 115. Bin TL vererek güreş ağası oldum. Güreş ağalığımın karşılığı olarak 115. Bin TL lik çekimi Kumluca Belediye Başkanımız Mustafa Köleoğlu’na teslim ediyorum. Böylece görevimi erkenden yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi. 

Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ise; “Güreş Ağamız Niyazi Çiftçi, ağalık bedeli olan 115. Bin TL lik çeki getirip bize verdi. Niyazi Çiftçi Ağamız, Pazar Günü Karatepe Stadında yaptığımız yağlı pehlivan güreşlerinde, ağalık yarışmasını kazandı. Biz kendisine sadece hayırlı olsun dedik. Bugün de hiç tereddüt etmeden ağalık bedeli olan 115. Bin TL lik çeki getirip bize verdi. Yağlı pehlivan güreşlerine sahip çıkmak adına güreş ağası olan Niyazi Çiftçi Ağamıza teşekkür ediyoruz” dedi.  

 

Ağa, ağalık parasını erken ödedi Ağa, ağalık parasını erken ödedi Ağa, ağalık parasını erken ödedi
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
MUSTAFA KÖLEOĞLU MUSTAFA KÖLEOĞLU
© 2019 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea