HALUK LEVENT KONSERİ

20. Tarım ve Seracılık festivali kapsamında Kumluca’da konser veren haluk levent Domates krallığını önce kabul etmedi, seyirci ve Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nun ısrarı üzerine isteği geri çevirmedi

Kumluca Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında düzenlenen konserde sahneye çıkan Haluk Levent, Kumluca’lıların Domates Kralı seçmelerini kabul etmedi. Sanatçı Haluk Levent; “Arkadaşlar burada muazzam bir magazin oyununa geliyorum. Bakın bunu yapacaklar ve yarın gazetelerde manşet şu. Domates güzeli. Başkanım gözünün yağını yiyeyim. Ben bunu alayım” dedi.

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ise domates güzeli değil, domates kralı seçileceksiniz şeklinde ikna etmeye çalıştı. Haluk Levent seyircinin al al tezahüratlarına daha fazla dayanamadı.

Sanatçı Haluk Levent; “Arkadaşlar bildiğiniz gibi domates kraliçesi vardı. Ben domates kralı oldum” dedi. 

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Kumluca halkının bana verdiği yetkiye dayanarak sizi domates kralı ilan ediyorum dedi.

Haluk Levent; “Burada bir tuzak var. Ben bu tuzağa sayenizde düştüm. Madem siz istediniz, arkadaşlar burada gördüğünüz tüm domatesleri alın. Götürelim. Bunlar istedi. Yarınki gazete manşetlerini görebiliyorum. Ben bittim. Bu günkü son konserime hep beraber hoş geldiniz. Bittim ben” dedi.

Sanatçı Haluk Levent sahneden aşağıya indi. Hayranlarıyla selfi yaptı. Engelli hayranlarıyla ilgilendi.

20. Tarım ve Seracılık Festivali’nin final gecesinde, önce geceye katkıda bulunan firma sahiplerine plaket verildi.  Haluk Levent konserinin ardından havai fişek gösterisi yapıldı.

 

Haluk Levent Konseri Haluk Levent Konseri Haluk Levent Konseri Haluk Levent Konseri Haluk Levent Konseri Haluk Levent Konseri Haluk Levent Konseri Haluk Levent Konseri
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
MUSTAFA KÖLEOĞLU MUSTAFA KÖLEOĞLU
© 2019 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea