KOLPA KONSERİ VE İSMET BAŞER ÖDÜLÜ

20. Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında düzenlenen Kolpa Konseri öncesinde, festivale katkı sağlayan kişi ve gruplara plaketleri verildi. Yörük Göçünü En İyi Canlandıran Mahalle’ye İsmet Başer Ödülü verildi

Kumluca Belediyesi tarafından  düzünlenen Türkiye’nin En Büyük Halk Festivali Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında gerçekleştirilen Yörük Göçü kortejinde görev alan 41 mahalle muhtarı ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerine plaketleri Başkan Köleoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından verildi.

Ardından Kolpa konserine sponsor olan firma temsilcilerine ’de plaketleri Başkan Köleoğlu tarafından verildi.

Daha sonra Yörük Göçünde, ‘En İyi Göç’ İsmet Başer ödülünün belirleyicisi Jüri üyelerine de plaketleri verildi. Jüri Üyeleri Sevgi Başer, Aynur Köroğlu, Ayfer Tarım, Meryem Erçetin, Özlem Uluer ve Şadiye Ertürk plaketlerini Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nun elinden aldı.

Geçen Yıl Yörük Göçünü ‘En İyi Canlandıran’ Mahalle olan Erentepe’den alınan sancak, bu yıl İsmet başer ödülüne layık görülen Altınyaka Mahallesine verildi. Törende Eerentepe Mahalle Muhtarı Hayrettin Acar, sancağı Altınyaka Mahalle Muhtarı Havva Karakuş’ a verdi.

Plaket törenlerinin ardından Kolpa konseri yapıldı.

 

Kolpa Konseri ve İsmet Başer Ödülü Kolpa Konseri ve İsmet Başer Ödülü Kolpa Konseri ve İsmet Başer Ödülü Kolpa Konseri ve İsmet Başer Ödülü Kolpa Konseri ve İsmet Başer Ödülü
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
MUSTAFA KÖLEOĞLU MUSTAFA KÖLEOĞLU
© 2019 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea