TEMSİLİ BAŞKAN GÜNEŞ ENERJİSİNDEN DAHA FAZLA YARARLANILMASINI İSTEDİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Kumluca Cumhuriyet İlkokulu 4 / D sınıfı Öğrencisi Yaren Duru Ertuğrul temsili olarak Kumluca Belediye Başkanlık Makamına oturdu

Temsili Başkan Yaren Duru Ertuğrul’a Sınıf Öğretmeni Levent Cengiz ve Okul Müdürü Ayhan Atıcı’da eşlik etti.

Temsili Başkan makamında oturduğu esnada İlçe Kaymakamı Hakkı Uzun ’da belediye başkanlık makamındaydı. Yaren Duru, Kaymakam Hakkı Uzun, Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ve salondakilere kahve ederek başkanlığına başladı.

İlk icraatınız ne olacak sorusuna, Yaren Duru Ertuğrul; “Okulum Cumhuriyet İlk olunun kuzey cephesinden geçen yola sıcak karışımı asfalt istiyorum. Çocuklara yönelik sosyal ve bilimsel faaliyetlerin yapılmasını istiyorum. Her hafta değişik yerlerde gerçekleştirilecek toplu halk piknikleri istiyorum. Cumhuriyet İlkokulu bahçesine kamelya konulmasını istiyorum.  Ayrıca, ilçemizde, yenilenebilir enerji anlamında, güneş enerji santralleri kurulmasını ve güneş enerjisinden daha sonra yararlanılmasını istiyorum” dedi.

Daha önce, belediye başkanlığı makamına temsili olarak oturmuş bir arkadaşı olduğunu ve o kişinin yüksek bir makamda olduğunu, temsili başkanlığa oturduğu video görüntüsünü sürekli yayınladığını anlatarak sözlerine başlayan Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ise; “İlçemizde binlerce öğrencimiz var. Bu koltuğa oturmak size nasip oldu. Umarım bir gün Kaymakam, Belediye Başkanı veya kurum müdürü olabilirsiniz” dedi.

 

Temsili Başkan Güneş Enerjinden Daha Fazla Yararlanılmasını İstedi Temsili Başkan Güneş Enerjinden Daha Fazla Yararlanılmasını İstedi
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
MUSTAFA KÖLEOĞLU MUSTAFA KÖLEOĞLU
© 2019 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea