10 Günlük Tatilden Sonra Özel Temizlik Yapıldı

Kumluca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri Adrasan Sahilinde çevre temizliği çalışması yaptı

Kumluca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, tatil merkezi Adrasan’da 10 günlük bayram tatilinin sona ermesiyle özel temizlik çalışması yaptı.

Uzun süren Bayram tatili süresince tatilciler Adrasan’a akın etti. Bu yüzden plajlarda yoğunluk yaşandı. Artan çevre kirliliği nedeniyle Temizlik Ekipleri Adrasan’da özel bir temizlik çalışması yaptı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kumluca Belediyesi Başkan Yardımcısı Süleyman Falay; “ Adrasan Mahallemiz, yaz mevsiminde tatil yapmak için yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği turizm merkezlerindendir. 10 günlük Bayram tatilinde yerli ve yabancı turistlerimizin Adrasan’ı tercih etmesi işletmeler ve Adrasan halkı için kazanç elde etme açısından sevindiricidir. Bayram tatilinde tatilciler Adrasan’a akın etmiştir. Yoğunluk arttığı için Belediyemiz Temizlik Ekiplerinin gözünden kaçmış veya yeterli olamamış olabilir. Bu yüzden Adrasan Mahallemizin yaklaşık 3 kilometrelik plajında özel bir temizlik yaptık” dedi.   

 

10 Günlük Tatilden Sonra Özel Temizlik Yapıldı 10 Günlük Tatilden Sonra Özel Temizlik Yapıldı 10 Günlük Tatilden Sonra Özel Temizlik Yapıldı 10 Günlük Tatilden Sonra Özel Temizlik Yapıldı
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
MUSTAFA KÖLEOĞLU MUSTAFA KÖLEOĞLU
© 2019 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea