Kumluca Belediyesi Yaz Spor Okulları Kapanış Töreni

Kumluca belediyesi spor işleri müdürlüğü koordinesinde Adrasan mah. Mavikent mah. Beykonak mah. ( Taşımalı ) Kumluca merkezde futbol ve basketbol branşlarında açılan yaz spor okulları Karatepe stadında yapılan kapanış töreni ile sona erdi.

          Açılış töreninde dağıtılan kitapları okuyup özetini çıkaran öğrencilere Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven tarafından Futbol ve Basketbol topları hediye edildi.

 

          7-14 yaş grubu çocuklar ve gençler için futbol, basketbol,

Branşlarında eğitimin verildiği, Yaz Spor Okulları bu yıl yaklaşık 600 öğrenci ağırladı. 2 ay süren ve öğrencilerin hem eğitim alıp hem de eğlendirici aktivitelere katıldığı, forma ve servis imkanlarının belediye tarafından karşılandığı okulların kapanış törenine ailelerde yoğun ilgi gösterdi.

          Törene katılan Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven amacımız çocukların yaz döneminde sağlıklı koşullarda spor yapmaları ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmaktı. Kapanışta gördük ki büyüyen hanımefendiler ve beyefendiler kitaplarını okumuşlar özetlerini hazırlamışlar buda bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Öğrencilerimizi internet bağımlılığından  kurtarmak için bu tür etkinliklere devam edeceğiz. Dedi.

 

Kumluca Belediyesi Yaz Spor Okulları Kapanış Töreni Kumluca Belediyesi Yaz Spor Okulları Kapanış Töreni Kumluca Belediyesi Yaz Spor Okulları Kapanış Töreni Kumluca Belediyesi Yaz Spor Okulları Kapanış Töreni Kumluca Belediyesi Yaz Spor Okulları Kapanış Töreni Kumluca Belediyesi Yaz Spor Okulları Kapanış Töreni
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
MUSTAFA KÖLEOĞLU MUSTAFA KÖLEOĞLU
© 2019 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea