KUMBEK te Sınav Öncesi moral ziyareti

Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına girecek olan, KUMBEK'te (Kumluca Belediyesi Eğitim Kurumları) eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.

KUMBEK'te (Kumluca Belediyesi Eğitim Kurumları) eğitim veren Öğretmenleri ve eğitim gören öğrencileri ziyaret eden Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven hafta sonu girecekleri Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı öncesinde moral verdi.

Kumluca Halk Eğitimi Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen eğitimler çerçevesinde, yaklaşık 310 öğrenci dönem boyunca üniversite hazırlık kursları aldı. Kurslarda 14 öğretmen görev aldı.  Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven; “KUMBEK Eğitim Kurumları Kumluca ve yörede büyük bir eksikliği doldurdu. Bu kurumda verilen destek kurslarından yöremizdeki 310 öğrenci yararlandı. Ayrıca 14 öğretmenimiz üniversite sınavlarına hazırlanmada öğrencilerimize destek kurslarında kendi başarı ve yeteneklerini sergileme imkânı buldu. Kumluca Belediye Başkan Yardımcımız Süleyman Falay, Sosyal ve Kültür İşler Müdürümüz Süleyman Fethi Örgel ve  Halk Eğitimi Merkezi Müdürümüz Yusuf Tekdemir başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm öğrencilerimize de hafta sonu yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında başarılar diliyorum” dedi” dedi.

 

KUMBEK te Sınav Öncesi moral ziyareti
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
MUSTAFA KÖLEOĞLU MUSTAFA KÖLEOĞLU
© 2019 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea