Adrasana Yeni Park

Kumluca’ya bağlı Adrasan Mahallesinde Kumluca Belediyesi tarafından yaptırılan park düzenlenen törenle açıldı

Adrasan Mahallesinde Merkezinde bulunan Park’ın açılış törenine Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Hüsamettin Çetinkaya, Adrasan Mahalle Muhtarı Nail Aksoy, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Parkı’ın açılışından önce konuşmalar yapıldı. AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer, mahalleye yapılan hizmetleri anlattı. Yavuzer; “Adrasan’ı ilimize, ilçemize ve diğer mahallelerimize bağlayan yollarını sıcak karışımı asfalt kapladık. Depreme dayanaksız olan okul binası yerine yeni okul binası başlattık. Kapalı Halk Pazar’ı yaptık.  Sulama Göleti yaptık. Kapalı devre sulama suyu için çalışmalar başlattık. Mahalle içinde çevre düzenlemesi yaptık. Şimdide yaptığımız park’ın açılışını yapıyoruz. İmar sorunu çözülür çözülmez kapalı düğün salonu yapacağız” dedi. Belediye Başkanı Yusuf Göven ise; “Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya, Adrasan’a yapılan ve yapılacak olan hizmetler için çok emek sarf etti. Bizde meclis üyesi olarak başkanımızın yanındaydık. Başkanımız istifa etti. Milletvekili Aday Adayı oldu.  Sizlerin de desteği ile Başkanımız Milletvekili olacak. İlçemize ve ilimize daha yararlı işler yapacak. Görev bana tevdi edildi. Bizde ilçemizde hızla yapılan icraatlarsa hız kesmeden devam edeceğiz. Bana açık bir şekilde şöyle bir eksiğimiz var. Bu alanda hizmet alamıyoruz diye gelirseniz. İşlerimiz daha kolay olur. Daha çok hizmet yapma şansımız olur. Sosyal medya aracılığı ve dedikodu şeklinde hizmet istemeyin” dedi.

Milletvekili Aday Adayı Hüsamettin Çetinkaya; “Adrasan’da arzı edipte çözemediğimiz tek sorun imar sorunu oldu. İmar sorunu çözemediğimiz için istediğimiz hizmeti yapamadık. Çünkü ne iş yapacak olduysak karşımıza imar engeli çıktı. Tek dileğim, öncelikle bu imar sorununu çözmektir. Diğer sorunlar geçte olsa imkanlar çerçevesinde çözülür” dedi.

Konuşmaların ardından park açılışına geçildi. Emekli İmam Muharrem Yorgancı tarafından yapılan duanın ardından açılış kurdelesi kesildi.    

 

Adrasana Yeni Park Adrasana Yeni Park
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea