Cengiz Kurtoğlu Konseri

Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl 19.uncusu düzenlenen Tarım ve Seracılık festivali kapsamında düzenlenen konsere katılan Cengiz Kurtoğlu ilçeye gelişinde seraları da gezdi.

Seralarda üreticiler Cengiz Kurtoğlu’na değişik sebzelerden ikram etti. Seralardan çok etkilenen Cengiz Kurtoğlu, gelip yerinde görmek gerekiyormuş dedi. Domatesleri ve değişik sebzelerin tadına bakan Cengiz Kurtoğlu, mükemmel, güvenle tüketmek lazımmış dedi. Üretici kadınlar Cengiz Kurtoğlu’na sebzeleri hangi şartlarda nasıl ürettiklerini anlattı.   

Akşam Karatepe Stadında sahne alan Cengiz Kurtoğlu, Slov şarkıları ile seyircileri hüzünlendirdi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Cengiz Kurtoğlu’na Kumluca Belediyesi ve Gecenin sponsoru Batı Akdeniz Tüccarlar Derneği Üyeleri tarafından plaket ve Yörüklüyü Simgeleyen Poşu takdim edildi. Konseri Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun, Belediye Başkan Vekili Erdeniz Yavuz, Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Altınay, daire amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, mahalle muhtarları ve 5 Bin müziksever izledi. Gecede Yörük Göçü Kortejinde aktif rol alan mahalle muhtarlarına ve göçe katılan mahalle sakinlerine plaket verildi.

HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea