Halı Saha Futbol Turnuvası Yarı Final Kuraları Çekildi

19. Tarım ve Seracılık Festivali Halı Saha Futbol Turnuvası Yarı Final Karşılaşmalarının kuraları çekildi

Kura çekimi Kumluca Belediyesi Şehir Stadında gerçekleştirildi. Kura çekimine, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe, Kumluca Belediye Meclis Üyeleri, 2018 Kumluca Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri Ağası Metin Özkan, Kırkpınar Baş Pehlivanlarından Orhan Okulu ve takım temsilcilerinin katılımıyla çekildi.  

Halı Saha Futbol Turnuvasında yarı final mücadelesi veren takımlara başarılar dileyen Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya; “Batı Antalya’nın en uzun soluklu ve en katılımlı Halı Saha Futbol Turnuvamız normal takvime göre 15 Nisan Pazar Günü oynanacaktı. Ancak bu tarihte Antalyaspor’umuz için önem taşıyan Konyaspor karşılaşması aynı saate rast geldi. Batı Antalya Bölgesinde yaşayan sporseverlerin Antalyaspor’a destek verebilmeleri için Halı saha Futbol Turnuvamızın Yarı Final Karşılaşmalarını 14 Nisan Cumartesi günü saat 16 00 da oynanmasına karar verdik.  Antalyaspor’umuza Konyaspor karşısında başarılar diliyoruz” dedi.

Halı Saha Futbol Turnuvasında Yarı Final karşılaşmaları, Şampiyon Halı Saha (Beyaz Tohum) – Nur Pide ( Merkez mahallesi) ve Fin – Kum  -  Çağlar Oto (Cumhuriyet Mahallesi) takımları arasında oynanacaktır.

 

Halı Saha Futbol Turnuvası Yarı Final Kuraları Çekildi Halı Saha Futbol Turnuvası Yarı Final Kuraları Çekildi Halı Saha Futbol Turnuvası Yarı Final Kuraları Çekildi
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea