Miniklerden Polis Teşkilatını Duygulandıran Sürpriz Ziyaret

Kumluca’da Polis Teşkilatlanın Kuruluşlunun 173. Yılı düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı

Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun, Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya, Daire Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve siyasi parti temsilcilerim katıldığı çelenk koyma töreni yapıldı. Törende Kumluca İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan tarafından Atatürk büstüne çelenk konuldu.

Daha sonra ilk ve orta dereceli okullar arasında düzenlenen şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından hediyeleri verildi.

Cumhuriyet Meydanındaki törenlerden sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçildi.

İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan ve Polisler tarafından tebrikler kabul edildi.

Daha sonra Mimar Sinan Okulu Minik Kalpler Ana Sınıfı Öğrencileri tarafından polislere ve törene katılımcılara gül takdim edildi. Mimar Sinan Minik Kalpler Ana Sınıfı Öğrencileri ve Öğretmenleri Sibel Güzel tarafından hazırlanan pasta kesildi.

Protokol Üyeleri Minik Kalpler Ana Sınıfı Öğrencilerinin okuduğu şiirlerle duygu dolu anlar yaşadı. Öğrenciler, Sakarya, Bu Vatan Kimin, Mustafa Kemal’in Kağnısı, Bayrak ve doğa şiirleri okudu.

Polis Teşkilatıma beklemedikleri anda ellerinde gül ve pasta ile gelen Minik Kalpler törene katılan haazirun tarafından  alkış aldılar.

 

Miniklerden Polis Teşkilatını Duygulandıran Sürpriz Ziyaret
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea