Kumluca’da ÇOGEP Projesinin açılış töreni yapıldı

Kumluca’da İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği tarafından yürütülen projeye Kumluca Kaymakamlığı, Kumluca Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Sarıcasu Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi ortaklık yapıyor.

Asayiş Daire Başkanlığı tarafından takip edilen projede Kumluca Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin “Engel Siz Olmayın Yeter2“ projesi ilçeler bazında kabul edilen tek proje oldu. Proje çerçevesinde, yurt içi ve yurt dışı geziler, kültürel ve sosyal etkinlikler, seminerler, kurslar, sportif faaliyetler ve halk oyunları bulunuyor.

Kumluca Sarıcasu Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi bahçesinde düzenlenen projenin açılış törenine Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun, Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Altınay, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Falay, İlçe Emniyet Müdürü cemil Doğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Törende müzik dinletisi, halk oyunları gösterileri yer alırken özel öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Kumluca İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan; “Özel öğrencilerimiz için hazırlanan bu özel projenin açılış töreni için burada bulunmaktayız. Emniyet Müdürlüğümüz bünyesinde hazırlanan bu proje ilçeler bazında kabul gören tek projedir. Bu yüzden bizim için önem arz etmektedir. Özel öğrencilerimizin yararına olacak tüm etkinliklerin düzenlenmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız. Açılış törenimize katıldığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.  

 

HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea