Kumluca Belediye Meclisi Nisan Ayı Toplantısını Yaptı

Kumluca Belediyesi Meclisi 12 maddelik gündem maddesini görüşmek üzere Nisan Ayı Olağan Toplantısı yaptı

Kumluca Belediyesi Meclisi 12 maddelik gündem maddesini görüşmek üzere Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısını gerçekleştirdi. Meclis Toplantısı 4 meclis üyesinin katılmaması soncu 21 üye ile yapıldı.

Meclis açılış ve yoklama ile başladı. Ardından Denetim Komisyonu Raporu görüşüldü. Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, 2017 yılı faaliyet raporunu okudu. Encümen, İmar, Plan ve Bütçe komisyonlarına üye seçimleri yapıldı. Ardından Belediye Meclisi tarafından Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen konular görüşüldü. Mecliste son olarak, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekânsal Planlama Genel Müdürlüğünün “Göksu çayı Mahfuz Teklifi” görüşüldü ve karara bağlandı.  Mecliste son olarak AK Partili Meclis Üyesi Ali Kurşunlu’nun talebi doğrultusunda 19. Tarım ve Seracılık Festivali içeriği hakkında, Başkan Çetinkaya tarafından meclis üyelerine ve locadaki konuklara bilgi verildi.

 

Kumluca Belediye Meclisi Nisan Ayı Toplantısını Yaptı Kumluca Belediye Meclisi Nisan Ayı Toplantısını Yaptı Kumluca Belediye Meclisi Nisan Ayı Toplantısını Yaptı
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea