Bahar Yürüyüşü

Kumluca Belediyesi tarafından her ay düzenlenen “Doğa Yürüyüşü” Nisan Ayında Mavikent “Bahar Yürüyüşü” olarak düzenlendi

Mavikent Mahallesi Futbol Sahasından başlayan Bahar Yürüyüşü Şehit Ömer Halisdemir Parkında sona erdi. Yürüyüşe, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Erol Koca, Antalya İl Kültür Müdürlüğü Telif ve Sinema Şube Müdürü Esad Esmeray, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Daire Amirleri ve yaklaşık Bin kişi katıldı.

Katılımcılar Deniz Sahilinde bulunan Fıstık Çamı ve Qualiptos Ağaçlarından oluşan yol boyunca yürüdü. Yürüyüş Şehit Ömer Halisdemir Parkında son buldu. Mavikent Mahalle Muhtarlığının Koordinesinde, Mavikent Halkı yürüyüşe katılanlara pişi, zeytin, peynir, reçel, salatalık ve domates gibi yiyeceklerden oluşan kahvaltı paketi ikram etti. 

Kumluca İlçe Müftülüğüne bağlı İmam Hatipler tarafından tüm şehitlerimiz için Kur’an okundu ve dualar yapıldı.

Yürüyüş Etkinliği Şehit Ömer Halisdemir Parkı girişinde bulunan Şehitlik anıtı önünde fotoğraf çekimi ile son buldu.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya; “Kumluca Belediyesi olarak her ay “Doğa Yürüyüşü” adı altında yürüyüşler düzenliyorduk. Nisan Ayının ilk gününde bu etkinliğimizi “Bahar Yürüyüşü” olarak gerçekleştirdik. Hafta sonunda halkımız ile hem spor yapıyoruz. Hem de halkımızla birlik ve beraberlik içinde sosyal bir etkinlikte bir araya gelmiş oluyoruz. Yürüyüşümüze ev sahipliği yaptığı için Mavikent Mahalle Muhtarlığımıza ve Mavikent halkına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bahar Yürüyüşü Bahar Yürüyüşü Bahar Yürüyüşü Bahar Yürüyüşü Bahar Yürüyüşü Bahar Yürüyüşü
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea