Batının kupasında heyecan tırmanıyor

Batı Antalya Bölgesinin en kapsamlı Halı Saha Futbol turnuvasında çeyrek final karşılaşmalarının kuraları çekildi.

Kumluca Belediyesi tarafından düzenlenen 19. Tarım ve Seracılık Festivali çerçevesinde gerçekleştirilen Halı Saha Futbol Turnuvasında çeyrek final kuralarının çekilmesi ile daha heyecanlı bir döneme girildi.

Turnuva ’ya katılan 29 takımdan karşılaşmalar sonucu seçilen en iyi 8 takımın katılacağı kupa yarışlarının hız kazandığı çeyrek final karşılaşmaları 15 Nisan Pazar Günü Temel eğitim Mahallesinde Şampiyon Halı Saha Tesislerinde yapılacak.

Çeyrek Final eşleşmeleri şöyle oldu. Ayyıldız Köfte Kokoreç – Finkum, BC Filizler Komisyon – Şampiyon Halısaha Beyaz Tohum, Güven Su Sondaj – Nur Pide Merkez Mahallesi, Karatekin tarım – Çağlar Oto Cumhuriyet Mahallesi

Kura Çekiminde açıklama yapan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya; “Tarım ve Seracılık festivali kapsamında düzenlenen Turnuvamıza bu yıl daha önceki yıllardan daha fazla ilgi olması bizi sevindiriyor. Çünkü bugüne kadar centilmence geçen karşılaşmaların bundan sonra da aynı şekilde devam etmesini diliyoruz. Çünkü bu bir spordur. Yarıştır. Kaybetmek te olur. Kazanmakta. Önemli olan birbirimizi kutlayabilmektir. Finale doğru gidildikçe heyecan artıyor. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Sorunsuz bir şekilde kupa törenini de yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Batının kupasında heyecan tırmanıyor
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea