Başkan Çetinkaya kadın çalışanların Kadınlar Gününü kutladı

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediye personeli bayanları makamında kabul etti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya belediyede çalışan bayan personeli makamında kabul etti. Kadınlar günü kutlamasına belediye personelinden başlayan Çetinkaya, kadın personelleriyle bir süre sohbet etti.  Hayatın her aşamasında var olan kadınların, yıl da sadece bir gün değil her gün gün hatırlanması gerektiğini ifade eden Başkan Çetinkaya, “Hepimizin var oluşunda bir kadın var. Kadın, annemiz, kadın eşimiz, kadın kardeşimiz, kadın çocuğumuz, aslında hayatımızın her aşamasında kadın var. Tüm bunları gözeterek, kadınlara eşit olarak bakabilirsek daha iyi olacağına inanıyorum. Bugün belediyemize bir gelenek haline gelen sizlerle bir araya geldik. Ben tekrar sizlerin kadınlar gününüzü kutluyorum.” dedi.  Konuşmanın sonunda bayan personele özel hediye veren Çetinkaya, ayrıca Kumluca Belediyesi olarak bu yılki kadınlar günü etkinliğini geçen yıl olduğu gibi şehitlerimize ithafen düzenlediğimiz programla kutlayacağız dedi.

Her hafta Perşembe Günü sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayına bayan personeli de dahil eden Başkan Çetinkaya, canlı yayında bayan personelin günün önemine binaen duygu ve düşüncelerini aktarmalarını sağladı.  
 

Kadın çalışanların gününü kutladı
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea