Türkiye Motokros Şampiyonası Ekim Ayında Kumluca’da Yapılacak

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından belirlenen takvime göre Türkiye Motokros Şampiyonasının Ekim Ayında Kumluca yapılması kararlaştırıldı

Yapılan çalışmalar çerçevesinde Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ekber Ekinci, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti.

Kumluca Beykonak Motosiklet Sporları Kulüp Başkanı Bülent Dönmez, Başkan Yardımcısı Süleyman Tuncer ve Şahin Bayar’ında hazır bulunduğu ziyarette, Türkiye Motokros Şampiyonasının Kumluca Beykonak’ta yapılmasına karar verildi.

Türkiye Motosiklet Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ekber Ekinci; “Her yıl Kumluca İlçemizde Motokros Yarışları düzenliyorduk. Bu yıl ülkemizin değişik yerlerinde motokros yarışları düzenlendikten sonra yarışların 5. ayağı olan final yarışlarını Kumluca’da düzenlemeye karar verdik. Kumluca Beykonak’taki pistimiz yarış ve seyirci desteği açısından şampiyonanın yapılmasına müsait bir yer. Belediye Başkanımız Sayın Hüsamettin Çetinkaya’da yarışlarımıza destek veriyor. Çetin bir şampiyonluk mücadelesi olacak yarışlarımızı Ekim Ayında gerçekleştireceğiz” dedi.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ise; “Beykonak Mahallemiz sınırları içinde büyük emekler sarf ederek bir pist hazırladık. Bu pistte geçen yıl yarışlar yapıldı. Hem seyirci hem de yarışmacılar memnun kaldı. Hem seyretme hem de yarışmacılar için standartlara uygun olan bu pistte keyifli ve çetin geçecek yarışların olacağına inanıyorum” dedi.      

 

Türkiye Motokros Şampiyonası  Ekim Ayında Kumluca’da Yapılacak Türkiye Motokros Şampiyonası  Ekim Ayında Kumluca’da Yapılacak
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea