Menderes Türel'den Kumluca Ziyareti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı menderes Türel, Kumluca’da incelemelerde, bulundu, esnafları ziyaret etti ve son olarak ’ta Kumluca Belediyesi Konferans Salonunda partileriyle kısa bir toplantı yaptı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i Kumluca’ya gelişinde Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer, Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran ve vatandaşlar karşıladı.

Antalya Milletvekili Atay Uslu ile birlikte Kumluca’ya gelen Başkan Türel ilk olarak Beykonak’ta yapımı tamamlanan Kumul Park Mesire Alanını gezdi.

Ardından Kumluca Belediyesi Kapalı Halk pazarında esnafları ziyaret etti. Esnaflarla çay içti sohbet etti.

Ardından Kumluca Belediyesi Konferans Salonuna geçti. Başkan Türel ve Antalya Milletvekili Atay Uslu ile birlikte partililerine hitap etti. Sorunları dinledi.

Başkan Türel ve Milletvekili Atay Uslu konuşmalarında bölgeye gerçekleştirilen yatırımlardan söz etti.

Başkan Türel; “Antalya Büyük bir coğrafyadır. Bir İsviçre toprakları kadar sınırlarımız var. Bu coğrafyada hizmet üretmek, yapılan yatırımların kontrolünü yapmak zor olabiliyor. Alan genişledikçe yapılan hizmetler de kayboluyor. Basit gibi görünüyor ama eskiye göre trilyonluk, yeniye göre Milyon TL lik yatırımlar yapıyoruz. Kumluca’da bir Yenice Pınar Sulama Suyu Projesi, Karagöl İçme Suyu Projesi, Karaağaç Belen İçme Suyu Projesi başlı başına büyük bir yatırım projeleridir. Sorunlarınızı söylerken, hep küçük eksiklikleri sayıyor, hesap soruyorsunuz. Bir kere de yapılan büyük projeler için de teşekkür edin de biz o moral ile saydığınız küçücük sorunları çözüverelim. Daha da önemlisi gerçekleştirdiğimiz projeler memleket var olduğundan beri kangren olmuş sorunlar. Bu sorunları hiçbir hükümet çözememiş. Kısa sürede her sorunu çözemeyiz. Hepsini çözeceğiz. Siz, yanımızda olduğunuz sürece çözeriz” dedi.   

 

Menderes Türel'den Kumluca Ziyareti Menderes Türel'den Kumluca Ziyareti Menderes Türel'den Kumluca Ziyareti Menderes Türel'den Kumluca Ziyareti
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea