Şampiyon Motosikletçiden Başkan Çetinkaya’ya ziyaret

Kumluca Beykonak Enduro Motosiklet Sporları Kulübü Üyeleri ve MX 1 ve MX’ 2 de Türkiye Şampiyonlukları bulunan ve Avrupa Üçüncüsü olan Mustafa Çetin Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti

Kumluca Beykonak Enduro Motosiklet Sporları Kulüp Başkanı Bülent Dönmez, Başkan Yardımcısı Süleyman Tuncer ve Şampiyon Mustafa Çetin ziyarette Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı Dünya şampiyonası hakkında bilgi verdiler.

Fethiye, Gemlik, Düzce ve Kaynaşlı’da düzenlenen motorkros yarışlarında MX 2 kategorisinde birinci olan Mustafa Çetin, Afyonkarahisar’da yapılacak Dünya şampiyonasına Türkiye’den tek temsilci olarak katılacak.

MXGP Dünya Şampiyonası Avrupa, ABD, Rusya, İngiltere, İtalya, İsveç, İsviçre, Endonezya ve Arjantin’de Şubat ve Ekim Ayları arasında düzenlenen dünyanın en önemli spor organizasyonları arasında bulunan bir şampiyonadır.

Off -Road motosiklet yarışı olan MXGP de 125 cc, 250 cc kategorilerinde motorlar ve usta pilotlar Ortadoğu’dan Asya’ya Amerika’dan Avrupa’ya kadar dünyanın dört bir yanında sporcu katılıyor.

Afyonkarahisar’da yapılacak MXGP yarışları 64 Ülkede canlı 180 ülkede yayınlanan motor sporlarının en gözde organizasyonu 2 Eylül 2018 de gerçekleştirilecek. 

Şampiyon Motosikletçiden Başkan Çetinkaya’ya ziyaret
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea