Mustafa Köse Kumlucada Ziyaretlerde Bulundu

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse incelemelerde bulunmak üzere ilçemizi ziyaret etti.

Mustafa Köseyi Kumluca’ya gelişinde Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, AK parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran karşıladı. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret eden Köse, ardından Toptancı Haline geçti.  Mustafa Köse, Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Ahmet Kaya’yı ardından da Batı Akdeniz Tüccarlar Derneği Başkanı Mazhar Yel ve yönetimini ziyaret etti. KUMSEKDER Başkanı Ahmet Kaya, bu sezon Yaş Sebze ve Meyve fiyatlarının düşük olmasından dolayı üreticilerle sürekli yüz yüze geldiklerini, sıkıntı yaşadıklarını belirtti.

Milletvekili Mustafa Köse ise; “Üretimin geçen yıllara göre az olmasına rağmen fiyatların düşük olduğunu söylüyorsunuz. Yaş sebze ve meyve arz - talep işidir. Talep az olduğu için fiyatlar düşük oluyor. İhracat beklediğimiz seviyede değildir. 2018 yılı ülkemiz için sıkıntılı bir dönem olabilir. Olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. Bakın ordumuz Afrin’dedir. Afrin’e operasyon düzenlemesek te ekonomimiz, sebze piyasası iyi olsaydı diyebilirsiniz. Öyle değil. Afrin ikinci bir Kandil gibidir. Operasyon yapmasak, Afrin terörün kaynağı olacak. Her ne kadar yurt içinde PKK yı bitirmeye çalışsak ta sürekli Afrin’den gelmeye devam edecek. Bu yüzden Terörü kaynağından kurutmamız gerekiyor. Tek dileğimiz Ordumuzun Afrin’den zaferle çıkmasıdır. İşte o zaman dünyada dengeler değişecek. ABD, ve Almanya, Fransa gibi AB ülkelerinin de bize bakış açısı değişecek. Biz ABD de gibi değiliz. Irak’a girdiler, Suriye’ye girdiler, sorun bitmedi. Dünya’da sonuç alan ender ordulardan birisidir bizim ordumuz. Allah’ın izniyle terörü kaynağından kurutacağız. Allah yardımcımız olsun. Vatanımız sağ olduğu sürece sebze de para eder, meyve de para eder. Biraz sabırlı olalım. Birbirimize suç bulmayalım. Anlayışlı olalım” dedi. 

Mustafa Köse Kumlucada Ziyaretlerde Bulundu Mustafa Köse Kumlucada Ziyaretlerde Bulundu Mustafa Köse Kumlucada Ziyaretlerde Bulundu Mustafa Köse Kumlucada Ziyaretlerde Bulundu Mustafa Köse Kumlucada Ziyaretlerde Bulundu Mustafa Köse Kumlucada Ziyaretlerde Bulundu
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea