Kumluca’da Develer Güvenlik İçin Güreşecek

Kumluca’da 28 Ocak tarihinde düzenlenecek Deve Güreşleri için hazırlık toplantısı yapıldı

Kumluca Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme Derneği yararına yapılacak deve güreşleri için hazırlık toplantısı yapıldı. İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan toplantıya Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan, Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Ahmet Kaya, Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kayhan, Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hakkı Salur, Deveciler Derneği Başkanı Ahmet Karakuş, Kumluca Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme Derneğini Başkanı Sait Öztürk katıldı.

Sosyal aktivite için yapılan deve güreşleri, daha önceki yıllarda Devlet Hastanesi, Üniversite Binası, Emniyet Müdürlüğü Binası, Mobese Sistemi, okul, cami gibi ilçenin gelişmesinde rol alan sosyal donatılar için gerçekleştirilmişti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya; “Kumluca halkı ilçemizde yapılacak hizmetler için dışarıdan yardım istemez. Deve güreşi veya başka etkinlikler gibi organizasyonlarda yapacağı hizmetin temelini atar. Başlatılan hizmetler genelde hayırseverler tarafından omuzlanır ve nihai sonuca ulaştırılır. Kumluca’da birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece daha güzel hizmetleri gerçekleştiririz. 28 Ocak’ta yapacağımız deve güreşlerini Kumluca Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme Derneğini yararına yapacağız. Derneğimiz güreşlerden elde edilecek gelirle İlçe Emniyet Müdürlüğümüze hizmet aracı almak kaydıyla katkıda bulunacak” dedi.      

Kumluca’da Develer Güvenlik İçin Güreşecek
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea