Sporseverlerin Heyecanla Beklediği Turnuva Başlıyor

Batı Antalya Bölgesinde Kumluca Belediyesi tarafından düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali çerçevesinde 18 yıldan beri gerçekleştirilen Halı Saha Futbol Turnuvasının 19. su yapılması için hazırlık başladı

Kumluca Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Erol Koca, Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hakan Çataltepe ve turnuvaya katılacak takımların temsilcileri katıldı.

Toplantıda, turnuvanın ne zaman başlayacağı, kaç takımın katılacağı, turnuvaya katılma şartları ve organizasyonun şeması konuşuldu. Toplantıda açıklama yapan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya; “Bu toplantıyı istişare etmek için düzenlemiştik. Toplantıya katılan takım temsilcileri, turnuvaya, en az 20 takımın katılacağını bu turnuvanın mutlaka yapılması gerektiğini söylediler. Batı Antalya Bölgesinin en uzun soluklu turnuvasının sporsever halkımızın yoğun talebi üzerine yapılması gerektiği anlaşılmıştır. Halkımızın bir talebi varsa buna kulak tıkamak yanlış olur” dedi. Turnuva başvuru sürecinden sonra Şubat Ayının ikinci haftasında başlayacak. 

Sporseverlerin Heyecanla Beklediği Turnuva Başlıyor
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea