Özel Hastaneye Hayırlı Olsun Ziyareti

Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yeni hizmete açılan, Özel Medikum Hastanesini ziyaret etti.

Heyeti Hastane Girişinde Başhekim Galip Öztekin ve Hastane Genel Müdürü Salim Yılmaz karşıladı. Başhekim Galip Öztekin ve Genel Müdür Salim Yılmaz ziyarete gelen Başkan Çetinkaya ve Ekibine Hastaneyi gezdirdi. Hastane donanımı ile ilgili bilgi verdi.

Hastane Hakkında Bilgi veren Başhekim Galip Öztekin; “30 dönüm alanda kurulu olan hastanemiz 7 kat binadan oluşmaktadır. Kadın Doğum, Çocuk, Göz, Beyin Cerrahisi, KBB, Kardiyoloji, Psikiyatri gibi 20 ayrı branş, Tetkik alanında ise Endoskopi, Kolonoskopi, EKG, Biyo Kimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı gibi 20 ayrı hizmetimiz vardır. Hastaneler basamak olarak 3’e ayrılır. Biz hastanemizi 3 basamakla hizmet verecek şekilde ayarladık. Ama devletimiz 3 basamak birden yükseltmeyebilir. Biz personel ve teknik cihazlar açısından Türkiye’nin sayılı hastanelerinin imkanını taşıyoruz. Zamanla bunu göreceğiz. Kumluca halkı başta Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya bize sahip çıktı. Çıkmaya da devam ediyor. Başkanımız ve halkımız sahip çıkmasa belki bugün hizmete başlayamamış olacaktık. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hastane Genel Müdürü Salim Yılmaz da; “Ekip olarak hedefimiz helikopterle hasta getirilen bir hastane olmasını hedefliyoruz. Bu kapasiteye de sahibiz. Kopan bir ayağı veya kolu dikebilecek teknolojik cihazlara ve ekibe sahibiz. Bu hizmetleri zamanla yapacağız ve o zaman göreceğiz. Bugün ilk Beyin Cerrahisi ameliyatımız yapılacak. İlk bebeğimiz dünyaya geldi. Açıldığımız bir haftadan beri başka alanlarda çok başarılı ameliyatlar yaptık. Halkımız bize güvensin yeter. Ziyaretleriniz bize moral verdi. Teşekkür ederim” dedi.

Başkan Çetinkaya ise; “Yüce Allah sizlere Batı Antalya Bölgemize hizmet etmeyi murat etmiş. Ben ve Kumluca Halkı sadece vesile olduk. Bu hizmeti başka bir bölgeye de yapabilirdiniz. Kumluca’yı seçmeniniz bizim için büyük şanstır. Kumluca ve bölge halkı bu şansı çok iyi değerlendirmelidir” dedi.      

Özel Hastaneye Hayırlı Olsun Ziyareti Özel Hastaneye Hayırlı Olsun Ziyareti Özel Hastaneye Hayırlı Olsun Ziyareti Özel Hastaneye Hayırlı Olsun Ziyareti Özel Hastaneye Hayırlı Olsun Ziyareti
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea