Başkan Çetinkaya, Benim Burada Dikili Bir Ağacım Var Diyebileceğiniz Eserler Bırakın

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya Akdeniz Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri tarafından düzenlenen Kariyer Günlerine katıldı.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksek Okulu Bahçe Tarımı, Seracılık, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümü öğrencilerinin düzenlediği Kariyer Günleri Programına katıldı.

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Hizmet Binası Toplantı Salonunda gerçekleşen programa Kumluca Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İlker Sönmez ve Öğretim Görevlileri de katıldı. Yaklaşık 45 dakika süren kariyer günleri programında Başkan Çetinkaya, dünden bugüne Kumluca’da yaşanan değişimleri ve gelişmeleri anlattı. Öğrenciler Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya yaşadıkları sıkıntıları anlattı. Başkan Çetinkaya; “Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksek Okulu ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Binasının yeni bir bina olduğunu hatırlattı. Başkan Çetinkaya; “Bunu daha önceki görüşmelerimizde de söyledik. Bu binayı ve çevresini güzelleştirmek sizin elinizdedir. Bahçeye çim ekmek veya fidan dikmek sizlerin gelecekte “Benim Burada Dikili Bir Ağacım Var” diyebileceğiniz bir iş olacaktır. Çim tohumunu, fidanı ve yerinin hazırlanmasını yine de biz yapalım. Ulaşımdaki sıkıntılarınızın büyük bir bölümü giderildi. Küçük aksaklıklar da giderilecektir” dedi. 

Başkan Çetinkaya, Benim Burada Dikili Bir Ağacım Var Diyebileceğiniz Eserler Bırakın Başkan Çetinkaya, Benim Burada Dikili Bir Ağacım Var Diyebileceğiniz Eserler Bırakın Başkan Çetinkaya, Benim Burada Dikili Bir Ağacım Var Diyebileceğiniz Eserler Bırakın
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea