Hükümet Tarafından Ayrılan 10 Milyon TL Afetzedelere Dağıtılmaya Başladı

İlçemizin yanısıra Finike ve Demre İlçelerinde 13 Kasım 2017 tarihinde meydana gelen hortum felaketinden zarar gören vatandaşların zararlarının tanzimi için devlet tarafından vaat edilen yardımlar dağıtılmaya başlandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba afet bölgesine gelerek hortum felaketinden zarar gören vatandaşları ziyaretinde yaraların sarılması için gerekli yardımları yapacaklarına dair söz vermişlerdi. Başbakan Binali Yıldırımda Bakanlar Kurulu Toplantısında afet bölgesine 10 Milyon TL yardım yapılacağını belirtti.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, da Kumluca, Finike, Demre İlçelerinin Kaymakamları ve Belediye Başkanları ile birlikte Valilik Binasında koordinasyon toplantısı yapmıştı.

Tüm bu süreçlerin ardından 5 Aralık 2017 tarihinden itibaren İlçe Kaymakamlarının Başkanlığında Kurulan Komisyon gelen 10 Milyon TL yardımı afetzedelere zararın boyutuna göre orantılı bir şekilde dağıtmaya başladı.

Hükümet Tarafından Ayrılan 10 Milyon TL Afetzedelere Dağıtılmaya Başladı Hükümet Tarafından Ayrılan 10 Milyon TL Afetzedelere Dağıtılmaya Başladı Hükümet Tarafından Ayrılan 10 Milyon TL Afetzedelere Dağıtılmaya Başladı Hükümet Tarafından Ayrılan 10 Milyon TL Afetzedelere Dağıtılmaya Başladı Hükümet Tarafından Ayrılan 10 Milyon TL Afetzedelere Dağıtılmaya Başladı Hükümet Tarafından Ayrılan 10 Milyon TL Afetzedelere Dağıtılmaya Başladı
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea