Rus ve Türk Kadınlar Domates Yeme Yarışması Yaptı

Bu yıl ilçemizde beşincisini düzenlediğimiz Domatexpo Fuarı’nda, Rus ve Türk kadınlar domates yeme yarışı yaptı.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı,3 dakika süren yarışta Türkiye’nin birincisi 1 kilo 689 gram, Rusya’nın birincisi ise 722 gram domates yedi.

Domatesin onlarca çeşidinin yer aldığı Domatexpo fuarında, Antalya’da yerleşik yaşayan Rus kadınlarla Kumluca’lı kadınlar arasında domates yeme yarışması düzenlendi. Yarışma sırasında renkli görüntüler ortaya çıktı.

Bakan Fakıbaba ve protokol üyelerinin izlediği domates yeme yarışmasında her iki ülkenin birinci, ikinci ve üçüncülerine çeyrek altın ile madalya verildi.Türkiye adına yarışmada birinci olan Ela Karakaya 3 dakikada, 1 kilo 689 gram domates yerken, Rusya’nın birincisi Lera Starkova ise 722 gram domates yedi. Birincilerin ödüllerini veren Bakan Fakıbaba, yarışmacıların boyunlarına domatesten çelenk taktı.

Rus ve Türk Kadınlar Domates Yeme Yarışması Yaptı Rus ve Türk Kadınlar Domates Yeme Yarışması Yaptı Rus ve Türk Kadınlar Domates Yeme Yarışması Yaptı Rus ve Türk Kadınlar Domates Yeme Yarışması Yaptı Rus ve Türk Kadınlar Domates Yeme Yarışması Yaptı
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea