Domatexpo Hazırlık Toplantıları Devam Ediyor

Kumluca Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı MSK Fuar Organizasyon tarafından bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Domatexpo Fuarı hazırlık toplantıları yapılmaya devam ediyor

Kumluca Belediyesi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran, Antalya Büyükşehir Belediyesi Haller Daire Başkanı Muharrem Kavurgacı, Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kayhan, Kumluca Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Selahattin Okur, Fuar Tertip Komitesi ve muhtarlar katıldı.

16 -17 ve 18 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Kumluca Domatexpo Fuarı için yapılan Toplantıda fuarın içeriği ve davet edilecek konuklara davetiyelerin ulaştırılması üzerinde tartışıldı.

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda 3 gün sürecek olan fuarda etkinliklerin 3 güne yayılması kararlaştırıldı.

Fuar, açılış programı ile başlayacak. Domates yeme yarışmaları, Kumluca Toptancı Hali Açılış Töreni yapılacak. Açılış günü Gıda Tarım ve hayvancılık Bakanı’nın fuara katılması bekleniyor. Fuarın ikinci günü olan Cuma Günü ise ödüllü domates içerikli yemek yarışmaları planlanıyor. Toplantı sonunda, cumartesi günü de panel ve ülke genelinde ünlü bir isim ile finalin gerçekleştirilmesine karar verildi.  

Domatexpo Hazırlık Toplantıları Devam Ediyor Domatexpo Hazırlık Toplantıları Devam Ediyor Domatexpo Hazırlık Toplantıları Devam Ediyor Domatexpo Hazırlık Toplantıları Devam Ediyor
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea