Gençlik Koordinatörlüğüne Destek

Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Camilerarası spor etkinliklerinin daha verimli hale gelmesi için Kumluca Belediyesi tarafından malzeme desteği verildi

Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünün organize ettiği Camilerarası Sportif Etkinliklerde kullanılmak üzere Kumluca Belediyesi tarafından malzeme ve salon desteği verildi. Cami İmamları kontrolünde spor yapacak gençler Kumluca Belediyesine ait spor salonunda ve çim sahalarda etkinlik yapabilecekler. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Bayram Tekin’e futbol ve basket toplarını teslim etti. Başkan Çetinakaya; “Bayram tekin hocamızı kutluyorum. İlçemizdeki çocukları ve gençleri bir arada topluyor. Zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak kaydıyla spor yaptırıyor. Değişik kültürel etkinliklere katılmalarını sağlıyor. Bizde hocamıza katkıda bulunmak için futbol ve basketbol topu hediye ediyoruz. Ayrıca spor salonumuzu ve çim sahalarımızı kullandırmayı taahhüt ediyoruz” dedi.

Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Bayram Tekin ise; “Kumluca Müftülüğü olarak tek hedefimiz çocuklarımızı, gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutabilmek. Gençlerimize birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını aşılamak istiyoruz. Buna bağlı olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi sporda buluşturuyoruz. Ayrıca belli günlerde çay saati, çorba ikramı saati gibi etkinliklerde yapıyoruz. Katkılarından dolayı başta Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya olmak üzere Kumluca Belediyesine teşekkür ediyorum” dedi. 

Gençlik Koordinatörlüğüne Destek
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea