Başkan Çetinkaya, Özel Medikum Hastanesi İnşaatında İnceleme Yaptı

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, yapımında son aşamasına gelinen Özel Medikum Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kumluca’da yapımı devam eden 200 yatak kapasiteli Özel Medikum Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. Hastane inşaatı hakkında başkan Çetinkaya’ya bilgi veren Medikum Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Başat, hastane inşaatı çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini, yaklaşık bir ay içerisinde hastanenin hizmete gireceğini söyledi.

 

Hastanenin sadece Kumluca’ya değil Batı Antalya bölgesine hizmet vereceğini ifade eden Başat, “Hastane inşaatımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Şu anda son aşamaya gelindi, cihazlar ve iç dekorasyonlar tamamlanıyor. Birçok hekim kadromuzu tamamladık, sağlık personeli ve yardımcı personellerimiz tamamlanıyor. Yılın başhekimi seçilmiş Dr. Galip Öztekin yönetimindeki hastanemizi en ısa sürede hizmete açacağız.” dedi.

 

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da sağlık alanında batı Antalya bölgesinde ihtiyaç olan özel hastanenin kısa sürede hizmete girmesini heyecanla beklediklerini söyledi.

 

Hastane inşaatının genel olarak tamamlandığını, tıbbi cihaz ve çevre düzenlemesi çalışmalarının devam ettiğini gözlemlediklerini kaydeden Çetinkaya, “Tarihte 2 bin yıl önce ışık ülkesi olarak bilinen Likya Medeniyetlerinde ilk hastane Rhodiapolis Antik Kenti’nde bulunuyor. 2 bin yıl sonra özel bir hastanenin, Rhodiapolis Antik Kenti’ndeki hastaneye komşu olarak hizmete girecek olmasını bizde heyecanla bekliyoruz. Bu hastane sadece Kumluca’mız için değil, bölgemiz için önemli bir eksikliği giderecek. Şu an itibariyle hem donanımı hem de hekim kadrosuyla halkımıza güzel hizmetler vereceği kanaatindeyim. İlçemize, bölgemize hayırlı olsun.” diye konuştu.  

Başkan Çetinkaya, Özel Medikum Hastanesi İnşaatında İnceleme Yaptı Başkan Çetinkaya, Özel Medikum Hastanesi İnşaatında İnceleme Yaptı Başkan Çetinkaya, Özel Medikum Hastanesi İnşaatında İnceleme Yaptı Başkan Çetinkaya, Özel Medikum Hastanesi İnşaatında İnceleme Yaptı Başkan Çetinkaya, Özel Medikum Hastanesi İnşaatında İnceleme Yaptı Başkan Çetinkaya, Özel Medikum Hastanesi İnşaatında İnceleme Yaptı Başkan Çetinkaya, Özel Medikum Hastanesi İnşaatında İnceleme Yaptı
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea