KUMBEK’te Hazırlıklar Başladı

Kumluca Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kumluca Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortak protokolü ile hizmet veren KUMBEK (Kumluca Belediyesi Eğitim Kurs Merkezi) inde 2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları başladı

KUMBEK hizmet binasında yapılan toplantıda, yeni dönemde verilecek eğitim yöntemleri ve geçen yılın değerlendirmesi yapıldı. Toplantıya Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Yusuf Tekdemir, Kumluca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Süleyman Fethi Örgel, KUMBEK’te görevli öğretmenler ve veliler katıldı.   

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde yaklaşık 200 mezun öğrencinin KUMBEK’de yürütülen eğitim faaliyetlerinden yararlandığını belirten Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, öğrencilerin 11 farklı branşta öğretmenin birebir takibi ve uzman rehber gözetiminde sınava hazırlandıklarını söyledi. Başkan Çetinkaya, “Kumluca Belediyesi olarak, üniversite sınavına yeniden girecek ve yeni mezun olan öğrencilerimiz için destek kurslarımız devam edecek.  Geçen yıl soru kitapçıkları ve deneme sınavı gibi ihtiyaçları belediye olarak karşıladık. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne bağlı eğitim kadromuz da üzerlerine düşeni yaptı. Yeni eğitim öğretim yılında da desteklerimiz sürecek. Ön kayıtlarımız Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzde başladı. Bu çatı altında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea