Yüksel Arslan Tercih Merkezini Ziyaret Etti

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, bir dizi ziyaretlerde bulunmak için geldiği Kumluca'da, Kumluca Belediyesi tarafından oluşturulan Öğrenci Tercih Merkezini de ziyaret etti.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Kumluca Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı Salonunda düzenlenen ‘Hizmet İçi Eğitim Semineri’ne katılan Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, Yapımı devam eden inşaat halindeki okullarda da incelemelerde bulundu.

Müdür Yüksel Arslan, ziyaretleri esnasında, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhammet Özdemirci ile birlikte Kumluca Belediyesince oluşturulan Öğrenci Tercih Merkezine geçen Müdür Arslan, oluşturulan Öğrenci Tercih Merkezinin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Müdür Arslan; “ Geleceğimiz olan öğrencilerimizin ülkemize daha faydalı bireyler olarak yetişmeleri açısından Tercih Merkezinin çok yararı olacaktır. Özellikle hangi alanda tercih yapma konusunda yanlış karar alacak öğrencilerimiz için doğru bir karar verilmiş. Bu çalışmanın tüm ilçelere örnek olmasını temenni ediyor, Kumluca Belediyesine de öğrencilerimiz için yaptığı bu güzel hizmetten dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.   

Yüksel Arslan Tercih Merkezini Ziyaret Etti-1 Yüksel Arslan Tercih Merkezini Ziyaret Etti-2 Yüksel Arslan Tercih Merkezini Ziyaret Etti-3 Yüksel Arslan Tercih Merkezini Ziyaret Etti-4
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea