Olympos ve Çıralı Sahiline Seyyar Satıcı Operasyonu

Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olympos ve Çıralı sahilinde, seyyar satıcılara yönelik gerçekleştirilen operasyonda kiralanan kano ve açıkta satılan midyelere el kondu.

Kumluca Belediyesi ve Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, jandarma desteğiyle Çıralı sahilinin Olympos sahili ile birleştiği noktada seyyar satıcılara yönelik operasyon gerçekleştirdi. Operasyonlarda sahilde açıkta yiyecek içecek satışı yapan kişiler ve sattıkları ürünler ile ruhsatsız, güvenlik önlemi bulunmadan kiralama yapıldığı tespit edilen kanolar incelendi. Operasyon sonunda üç seyyar satıcının midyelerine, market ürünlerine, meşrubatlarına ve kiraya verildiği tespit edilen kanolara el konularak sahipleri hakkında tutanak tutuldu.

Kumluca Belediyesi Zabıta Müdürü Aydın Turgut, özellikle yaz aylarında Adrasan, Olympos ve ilçede bulunan diğer sahillere vatandaşların tatil için yoğun bir şekilde geldiklerini, kendilerinin de buralarda rutin kontroller yaparak kanunlara aykırı, yiyecek içecek satışı yapılmasına, her türlü uygun olmayan hizmetlerin verilmesine engel olduklarını söyledi.

Yaptıkları kontrollerde uygun olmadığı tespit edilen kişiler hakkında tutanak düzenlediklerini ifade eden Turgut, bu konuda vatandaşların da gördükleri olumsuzlukları Kumluca Belediyesine ve sahilde bulunan belediye görevlilerine anında iletmelerini istedi.

Olympos ve Çıralı Sahiline Seyyar Satıcı Operasyonu Olympos ve Çıralı Sahiline Seyyar Satıcı Operasyonu Olympos ve Çıralı Sahiline Seyyar Satıcı Operasyonu Olympos ve Çıralı Sahiline Seyyar Satıcı Operasyonu Olympos ve Çıralı Sahiline Seyyar Satıcı Operasyonu Olympos ve Çıralı Sahiline Seyyar Satıcı Operasyonu Olympos ve Çıralı Sahiline Seyyar Satıcı Operasyonu
HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea