BELEDİYE BAŞKANI

KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANI HÜSAMETTİN ÇETİNKAYA

Başkanımız, 1963 yılı Antalya İli, Kumluca İlçesi, Sarıcasu Köyü doğumlu olup İlkokulu Sarıcasu Köyü İlkokulunda bitirdi. Ortaokulu ise Kumluca Lisesinin Orta Bölümünde tamamlayarak, liseyi Antalya Tarım Meslek Lisesinde tamamladı. Üniversite tahsilini Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Bölümünde yaptıktan sonra yüksek lisansını TODAİE (Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü) Kamu Yönetimi Uzmanlık programında tamamladı.

Öğretmenlik hayatı boyunca Diyarbakır İli, Dicle Lisesi Matematik öğretmenliği ve müdürlüğü, Antalya İli, Akseki İlçesi Şahinler Lisesi müdürlüğü ve matematik öğretmenliği, Antalya İli, Finike İlçesi, Cumhuriyet Lisesi müdürlüğü ve matematik öğretmenliği ve aynı ilçede Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kumluca Ziya Gökalp ilköğretim Okulunda matematik öğretmenliği görevlerinde bulundu.

18 Nisan 1999 yılı  yerel seçimlerinde Kumluca Belediye Başkanı seçildi.Başkanımız evli ve üç çocuk babası olup halen Kumluca Belediye Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Hemşehrilerime;

2000'li yılların değişim rüzgarına tüm dünyada olduğu gibi Kumluca Belediyesi olarak bizlerde kapılarak yepyeni bir yönetim ve çağdaşlık anlayışı ile yönetim anlayışımızı ve çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Kumluca 'mızı daha güzel, daha yaşanılır hale getirmek için gece gündüz demeden ekibimizle beraber var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmalarınızı detayları ile birlikte sitemizde bulabilir bizleri ve hizmetlerimizi daha yakından izleyebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi olumlu veya olumsuz bulduğunuz konulardaki görüşlerinizi e-mail adresimizden ulaşarak bizlere aktarabilirsiniz. İlçemizde yaşayan insanların huzur ve mutluluklarını artırmak için çabalarımız hiç bitmeyecek.

Güzel, mutlu ve sağlık dolu günler sizlerle olsun.

HABERLER GALERİLER VİDEOLAR
HÜSAMETTİN ÇETİNKAYA HÜSAMETTİN ÇETİNKAYA
© 2016 Kumluca Belediyesi. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım - Nama CreaWeb Tasarım - Nama Crea